ХХХ сесія  і три роки з часу проведення першої сесії ОТГ

Дата: 19.04.2019 11:41

Фото без опису18 квітня  2019  року  під головуванням міського голови Олега Коцовського   відбулася  ХХХ сесія Ходорівської міської ради, в роботі якої взяли участь 22 депутати.

Серед розглянутих питань  прийнято  рішення, що стосуються бюджету: про  внесення змін до показників Ходорівського міського бюджету на 2019 рік, про виконання   бюджету  за  І квартал 2019 року (що становить 100,84%), про спрямування вільного залишку  бюджетних коштів, який склався станом на 01.01.2019 року (кошти освітньої та медичної субвенції).

Створено спостережну раду при КНП “Ходорівська міська лікарня” та затверджено її персональний склад.

Депутати прийняли рішення про створення народного дому в селі Борусів, про  прийняття в комунальну власність народного музею в селі Юшківці та житлового будинку в селі Грусятичі.

Затверджено Програму військово - патріотичного виховання молоді Ходорівської ОТГ  на  2019-2020 роки та Програми «Обдаровані діти»  на 2019 рік.

Прийнято 174 рішень в галузі земельних відносин. Також депутати вирішили питання про вступ Ходорівської міської ради до добровільного обєднання органів місцевого самоврядування «Львівське регіональне відділення Асоціації міст України» .

На завершення сесії секретар ради Марія Гавінська подякувала депутатам за роботу, за співпрацю та порозуміння протягом всього часу цієї каденції. Ця сесія була ювілейною – ХХХ! Адже, 21 квітня минає 3 роки з часу проведення І сесії Ходорівської ОТГ, а міський голова Олег Коцовський привітав депутатів з святом Великодня та побажав миру, добра, достатку та злагоди.