Вихованці «Вишеньки» спритні та сміливі

Дата: 16.04.2019 09:01

В дитячому садочку «Вишеньки» відбулися спортивні змагання  "Ми спритні та сміливі”. Вихователь Надія Труш  та музичний керівник Оксана Александрів  розробили сценарій, підготували музичний супровід, атрибути, нагороди. Учасниками спортивного свята були діти середньої 1 групи, які обєдналися в команди "Фіалка" та "Тюльпан".

Маленькі спортсмени змагалися у швидкості, спритності, витривалості, наполегливості. В естафетах брали участь всі учасники команд, а  підтримували малята-глядачі.

Такі змагання дарують всім не тільки радісний настрій та позитивні враження, але й згуртовують  діток, зміцнюють командний дух та вчать працювати з товаришами в команді.