Новини із оперативної наради

Дата: 15.04.2019 13:43

Міський голова Олег Коцовський провів щотижневу оперативну нараду з старостами, керівниками відділів та  комунальних підприємств.  Обговорено  питання  про проведення толоки, про організацію виїздів сімейних лікарів на ФАПи, про надання послуг перукарем територіального центру жителям пільгових категорій, про сільський футбол, про підготовку до проведення чергової сесії міської ради.

Також підведено підсумки проведення свята учнівської молоді «Величі українського духу»  та дано доручення працівникам на наступний тиждень. Зокрема, провести в розрізі сільських населених пунктів детальний аналіз всіх проблемних питань, які озвучувалися жителями сіл в рамках проведення зустрічей по питаннях регіонального розвитку.