Свято весни в «Ромашці»

Дата: 12.04.2019 08:43

З давніх-давен Україна  славилась розмаїттям народних свят, звичаїв та обрядів. Відродження національних традицій та звичаїв українського народу під час проведення традиційних та календарно – обрядових свят залишає в дитячих душах помітний слід, запам’ятовуються на все життя.

У  дитячому садочку  «Ромашка»  (м.Ходорів) відбулося свято «Зустрічаємо  весну».

Мета свята - формування у дітей свідомого ставлення до свят, традицій, обрядів, виховання любові до поезії та природи рідного краю.

На святі лунали пісні: «Ой, минула вже зима», «Зустрічаємо весну», «Весняні квіточки», «Щебетала пташечка ». Дошкільнята  декламували вірші,  артистично виконували інсценівки: «Квіткова галявина», «Пташина розмова», водили хороводи. Особливо сподобалася  глядачам веснівка-хоровод «Вийди, вийди Іванку» .

Свято подарувало присутнім багато позитивних емоцій, посмішок і гарний настрій.