Триває будівництво нового моста в селі Заліски

Дата: 11.04.2019 11:14

Фото без описуФото без опису

Відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації реконструкції мостового переходу - вартість будівельних робіт складає 229,4 млн грн.

У 2018 році підрядною організацією “Онур Конструкціон Інтернешнл” розпочаті ремонтно-будівельні роботи. На даний час  виконані роботи на суму понад  100 млн грн, серед яких:

• буріння набивних палів на опори та їх бетонування;

• монтаж ростверків, колон, насадок та підферменників;

• монтаж прогонових будов (балки);

• земляні роботи на під`їзну дорогу до мостового переходу;

• розпочаті роботи з берегоукріплення.

На 2019 рік передбачено фінансування з державного бюджету в сумі 130 млн грн. За ці кошти відбудеться влаштування берегоукріплення та підпірних стін з габіонних ящиків, влаштування пішохідних тротуарів, монтаж очисних споруд, встановлення бар’єрного та перильного огородження, дорожніх знаків, влаштування асфальтобетонного покриття та нанесення розмітки, влаштування освітлення.

Довжина перебудованого моста становитиме 181,05 м, ширина проїзної частини 7,5м (по одній смузі руху для автотранспорту у кожному напрямку).

Ремонтні роботи будуть завершені влітку 2019 року.

Довідково:

Старий міст побудований у 1961 році. Довжина – 177,81м, габарит – 7,0+2х1,0 навантаження Н-13, НГ60. 23.03.2017 року відбулось падіння крайньої балки моста (ліва сторона) прогін №1-2, довжиною 22,2м, палі втратили свою несучу здатності. Об’їзд цього моста здійснюється за маршрутом: Жирова–Новий Розділ-Розділ (автомобільна дорога О-140901 Жирова-Розділ)-Березина-Іванівці-Жидачів (автомобільна дорога Т-14-19 Миколаїв-Жидачів-Калуш).