Математичне кафе у третьокласників школи с.Вовчатичі

Дата: 08.04.2019 16:20

Учні  3 класу ЗОШ І – ІІ ст. № 14 с. Вовчатичі дуже  люблять мандрувати. Тому учитель Цісльовська Оксана Володимирівна часто проводить уроки – подорожі.

Цього разу третьокласники  на уроці математики  відвідали одне цікаве місце. Це не театр і  не кіно. Це - математичне кафе. У затишному кафе школярі набували нових знань з теми: «Множення двоцифрового числа на одноцифрове виду 24 x 3. Задачі на знаходження суми двох добутків».

На уроці учні виконували цікаві завдання: розв'язували задачі, визначали коди, усно рахували, працювали у парах.

Оксана Володимирівна – досвідчений і творчий учитель, тому на уроці доречно використала  і традиційні,  й  інноваційні форми та методи. Школярі із задоволенням збиралися у кафе, визначаючи час на збори та на дорогу, отримували жетончик у роздягальні, замовляли різні страви, розв'язуючи задачі, пригадували правила поведінки в кафе, збирали крихти від солодощів за допомогою кругових прикладів, грали у гру «Десерт».

Смачно, весело та цікаво пройшов урок в математичному кафе!