Запрошуємо взяти участь у семінарі на тему: «Формуємо інвестиційний паспорт Ходорівської громади».

Дата: 03.04.2019 15:06

04.04.19 р. в Ходорівській ОТГ відбудеться семінар  на тему:  «Формуємо інвестиційний паспорт Ходорівської громади».

Мета зустрічі: визначити, що таке інвестиційний паспорт громади, ознайомлення з методами генерації інновацій, а також з напрямками в яких будуть реалізовуватись проекти.

Важливим моментом на якому буде зроблено акцент, це створення можливостей для самореалізації в першу чергу молоді громади, визначенні свого місця креативних особистостей в економічному та соціальному житті Ходорівщини.

Внаслідок розпочатої роботи очікується формування 15-20 креативних інвестиційно-привабливих проектів у сфері рекреації, сільського господарства, творчих індустрій і т.д., починаючи від сіл Бринці Церковні та Грусятичі , закінчуючи селами Піддністряни та Молодинче.

Проведе семінар експерт з стратегічного планування та економічного розвитку Андріян Фітьо.

Семінар відбудеться за сприяння Ходорівської міської ради.

Дата  та час проведення:  04.04.2019 р.  12 год. 00 хв.

Місце проведення:  м.Ходорів , вул.Грушевського,29, Палац культури.