2 квітня загинув уродженець Ходорівщини - Федоришин Роман Ігорович

Дата: 03.04.2019 11:36

Вчора, 2 квітня,  загинув уродженець Ходорівщини -  Федоришин Роман Ігорович, 1991 року народження.

Роман був активним учасником Революції Гідності. В 2014 році пішов служити добровольцем у ДУК Правий Сектор.

У січні 2017 року Роман отримав важке поранення під Авдіївкою внаслідок розриву міни.

У нього живіт, як решето і осколок просто посеред лоба.Через місяць після лікування він повернувся на фронт і продовжував боротися за незалежність нашої держави.

14 березня 2019 року Романа Федоришина було нагороджено орденом «Лицарський Хрест Добровольця Львівщини».

Друзі знали його, як надзвичайно добру, радісну та хоробру людину. Як вони говорять, Роман був  непосидючою, щирою, роботящою людиною, яка сумлінно виконувала свій обов’язок перед Батьківщиною! Про його вчинки та просте ставлення до життя, можна розповідати довго,  про що не дадуть збрехати побратими чи люди, які його знали.

У Романа залишилась  донечка Вікторія.

Нехай Господь дасть сили перенести важку втрату всім, хто знав Романа. Ходорівська громада висловлює щирі співчуття родині та побратимам Романа.

Вічна пам'ять та слава Герою!