Про віддалені робочі місця та електронну чергу в ЦНАП

Дата: 30.03.2019 18:54

27 березня 2019  року Ходорівську  ОТГ з робочим візитом відвідали представники Програми "U-LEAD з Європою". Ігор Бригілевич разом з колегами ознайомилися з роботою ЦНАП, оглянули приміщення центру і провели зустріч з керівництвом міської ради, старостами, керівниками відділів та діловодами.
 Обговорено питання подальшого аналізу спроможності та розробки Технічного завдання для створення та модернізації віддалених робочих місць в старостинських округах громади та запровадження електронної черги.
 Секретар ради Марія Гавінська коротко проінформувала гостей про історію будівлі, в якій зараз знаходиться ЦНАП, розповіла про етапи реалізації заходів  по відкриттю центру, окреслила бачення громади щодо наближення адміністративних послуг до населення у віддалених населених пунктах громади та висловила сподівання , що громада стане  учасником Програми.
 Заявку Ходорівської  ОТГ було відібрано в рамках третього раунду Фази Впровадження Програми "U-LEAD з Європою" в частині створення Центрів надання адміністративних послуг.