В громаді планується створення  консультаційних пунктів  з питань  цивільного захисту

Дата: 29.03.2019 12:53

Фото без описуВідповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України та з метою забезпечення   проведення   просвітницько-інформаційної   роботи   серед населення  виконком міської ради вирішив в термін до 1 травня 2019 року створити консультаційні  пункти з питань цивільного захисту в населених пунктах Ходорівської ОТГ.

Планується створення 13 консультаційних пунктів. З них 2  в м. Ходорів та 11 в старостинських округах громади.

Затверджено Положення про консультаційні пункти  Ходорівської ОТГ та  призначено відповідальних за  їх роботу, яким доручено оформити  відповідну документацію  (план роботи,  графік надання консультацій,  журнал обліку консультацій).