Міський голова Олег Коцовський провів зустрічі із жителями сіл Отиневичі та Дуліби

Дата: 29.03.2019 12:15
Кількість переглядів: 1942

26 березня міський голова Олег Коцовський провів зустрічі з мешканцями Отиневицького старостинського округу в селах Отиневичі і Дуліби.

Під час зустрічі в Отиневичах мешканці порушували найболючіші питання, що їх турбують. Це - перекриття клубу, освітлення центральної площі села, каналізація, проблема подальшого використання приміщення колишнього магазину. Олег Теодорович проінформував присутніх про виділення  60 тис. грн. для проведення ремонту народного дому і   260 тис. грн. на завершення робіт по облаштуванню вуличного освітлення. А також про вивчення питання щодо процедури використання приміщення колишнього магазину згідно чинного законодавства. Депутат районної ради Володимир Ревер запевнив про підтримку громади у вирішенні питання щодо проведення робіт по каналізуванні.

В Дулібах серед основних питань це – ремонт котельні в школі, безкоштовний доїзд учнів старших класів,  ремонт покрівлі народного дому.

Зустрічі пройшли цікаво у формі діалогу мешканців та міського голови.