Дата: 29.03.2019 11:46

27 березня 2019 року під головуванням секретаря ради Марії Гавінської відбулося засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Члени виконкому розглянули та прийняли відповідні рішення про внесення змін до Ходорівського міського бюджету на 2019 рік (в межах кошторисних призначень), про надання дозволу на передачу матеріальних цінностей з балансу КНП «Ходорівська міська лікарня» на баланс КНП «Ходорівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини», про погодження внесення змін до штатного розпису міської лікарні, про коригування тарифів  на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в м.Ходорові, про створення та організацію роботи консультативних пунктів з питань цивільного захисту, про оренду приміщень, про надання дозволу на прийняття в комунальну власність житлового будинку в с.Грусятичі, про виготовлення та затвердження проектно-кошторисних документацій, про прийняття на обслуговування у КУ«Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» одиноких непрацездатних громадян, про присвоєння адрес, про надання матеріальних допомог.