Гендер і ОТГ. А чи багато  жінок є на керівних посадах в об’єднаних громадах Львівщини, в тому числі в Ходорівській ОТГ?

Дата: 22.03.2019 23:07

Фото без описуПро гендерний розподіл і не тільки  спілкувалися учасниці на заході «Жінки - лідери в громадах», який організував  Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування. Це був дуже цікавий захід у виключно жіночому товаристві секретарів рад, старост, заступників голів ОТГ.

Жінки відверто (а подекуди з гумором) спілкувалися на теми про роль і місце жінки у місцевому самоврядуванні,  про комунікацію в громадах, про посилення прав і можливостей жінок в політиці, про жіноче лідерство

Директор центру Галина Гречин озвучила цікаві факти про те, що жінки на Львівщині:

• голови 8 ОТГ;
  • старости  - 38%;
  • заступники голів  – 15%;
  • секретарі – 17%.

Участь в заході взяли секретар Ходорівської міської ради Марія Гавінська, староста Девятниківського старостинського округу Зеновія Соколик та староста Бортниківського старостинського округу Ольга Гурдя, які відмітили, що гендерна політика в Ходорівській громаді перебуває на доброму рівні. Адже, в керівному складі ОТГ є достатньо жінок, в тому числі серед старост (50%) та депутатського корпусу (33%).Фото без опису Про міфи «жіночих» ролей, перешкоди у роботі і способи, як їх подолати, йшлося під час групової роботи у форматі «світового кафе». Учасниці напрацювали перелік проблемних питань та шляхи їх вирішення, якими зможуть скористатися у себе в роботі.

Захід відбувся на підтримку ініціативи Програми «U-LEAD з Європою» щодо створення мережі жінок - лідерок місцевого самоврядування She-LEADs.Фото без опису