Ми спробували, і нам вдалося! Всеукраїнська онлайн олімпіада з математики

Дата: 20.03.2019 12:33

У рамках всеукраїнської  онлайн олімпіади, організованої  ТОВ Освітній проект «На урок» , школярі отримали можливість випробувати свої сили з багатьох шкільних дисциплін, в тому числі і з математики. Участь  в олімпіаді взяли учні 7 класу Вовчатицької ЗОШ Соймонов Віталій, Вовчак Ангеліна, Мудра Надія і Попко Анастасія. Учні  чудово проявили  свої математичні навики і вміння, показавши результат на 30% більший від середнього балу по Україні, за що  отримали пам?ятні сертифікати про участь.

Для семикласників, які лише нещодавно познайомились з алгеброю та геометрією, новими  термінами: теорема, аксіома, довести і інші, -  це неоціненний досвід! Вони навчились працювати в інтернет середовищі:  в нових екстремальних умовах зі строгими часовими і дисциплінарними обмеженнями, навчились швидко і точно використовувати набуті знання, будувати логічні схеми, шукати раціональні шляхи розв?язання поставлених завдань, працювати на власний результат.

Такі  досягнення є незаперечним аргументом – математику вивчати потрібно! Математика організовує, впорядковує і оптимізує мислення,  вона розширює можливості  абстрактного мислення,  стимулює  здатність концентруватися, тренує пам’ять і підсилює швидкість мислення, розвиває вміння узагальнювати і встановлювати взаємозв’язки.

Тож, бажаю усім успіхів у вивченні математики, що у майбутньому допоможе досягти поставлених цілей на шляху до реалізації кожного учня як успішної особистості в суспільстві.

Вчитель математики Вовчатицької ЗОШ

Марта Жовта