Грусятицький «Барвінок» заряснів Шевченковим словом в  Кам’яному та Рудківцях

Дата: 19.03.2019 22:35

17 березня у Народних домах сіл Кам’яне та Рудківці Піддністрянського старостинського округу відбулись святкові заходи з нагоди 205 річниці народження Тараса Шевченка за участю народного аматорського фольклорного колективу «Барвінок» села Грусятичі.

Глядачі мали змогу почути різноманітні пісні у виконанні як повного складу ансамблю, так і малих форм (дуетів та тріо): шевченківські пісні та українські народні.  Не могли не прозвучати на концертах  і страсні пісні, адже розпочався Великий піст.

Вдячними оваціями завершувався кожен останній акорд виступів, артистів не відпускали зі сцени, викликаючи на біс. Присутні слухачі надзвичайно щиро та тепло бажали учасникам «Барвінку» здоров’я, натхнення, творчих успіхів та добробуту в родинах і, звичайно, ще не однієї такої зустрічі!