Математик повинен бути у душі поетом

Дата: 19.03.2019 10:50

Саме так стверджувала велика  Софія Ковалевська. Такий її вислів надихнув вчителів  математики й  української мови та літератури Ходорівської ОТГ на проведення  семінару , який відбувся в школі №9  с. Отиневичі.

Учитель математики Г.Корчинська  та літератури І.Теодоровська  провели інтегрований урок  у 8 класі з алгебри та літератури на тему: "Література рідного краю. Творчими стежками поетів Ходорівщини через розв'язування вправ, що містять квадратні корені".
  Урок пройшов яскраво та змістовно і учні добре попрацювали над випереджаючими завданнями індивідуально, у групах та парах підготували презентації про корінь квадратний, про життєві та творчі шляхи І. Калинця, Г. Охоцької, Р. Чорного, розв'язували цікаві завдання, та брали участь в іграх