17 березня - день працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 15.03.2019 15:23

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!  Щиро вітаємо Вас з професійним святом !

Хочемо висловити щиру подяку за Вашу клопітку працю, яка починається в той час, коли більшість мешканців нашого міста ще не прокинулась, а завершується коли більшість вже  відпочиває. На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади і це в той час, коли комунальна сфера держави знаходиться не в найкращому стані, багато питань є неврегульованими, що відбивається як на комунальних підприємствах  та на  їх працівниках, так і на кожному споживачеві комунальних послуг. Фінансування даної галузі проводиться по залишковому методу.

Незважаючи на  всі негаразди, у цій галузі працюють воістину самовіддані люди, справжні патріоти, яким у досить складних умовах щодня доводиться підтримувати ЖКГ на  належному рівні.  Хочемо побажати всім працівникам  комунальних служб, щоб їхня праця та рівень зарплати в нашій країні мали б більш високий статус, умови їхньої  роботи дозволяли виконувати її високопрофесійно, щоб вони пишалися тим, що вони працюють саме в цій галузі.

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, натхнення, добробуту та довголіття !