ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ХОДОРІВСЬКОЇ ОТГ - УРЯД ВІДНОВИВ ДІЮ ДЕРЖАВНОЇ ПРОГРАМИ «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ»

Дата: 14.03.2019 09:43

Уряд відновив дію програми «Теплих кредитів», державні банки – Ощадбанк,  Укргазбанк поновили кредитування  для фізичних осіб. На ці цілі з державного бюджету виділили 400 млн гривень. Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Відтак мешканці Львівської області мають можливість скористатися державною програмою відшкодування тіла кредиту для того, щоб зробити своє помешкання не тільки комфортним для проживання, але і енергоефективним.

Відшкодування здійснюється у розмірі:

- 20 % – на придбання «негазових» котлів (35 % для субсидіантів);
- 35 % – для утеплення індивідуального житла.

Кредити надають на утеплення житла, заміну вікон, встановлення вузлів обліку, модернізацію освітлення тощо.

Для отримання більш детальної інформації щодо отримання «теплих кредитів» необхідно звертатись в кредитно-фінансові установи, що є учасниками  Програми.