Бабій Богдан отримав запрошення до Італії  на Міжнародний конкурс акордеоністів-баяністів

Дата: 11.03.2019 16:59

У Дрогобичі відбувся обласний конкурс баяністів та акордеоністів музичних закладів області. В ньому брали участь учні Ходорівської дитячої школи мистецтв імені Б.-Ю.Янівського. Наші юні таланти здобули важливу перемогу: Бабій Богдан - Диплом І ступеня і запрошений для участі у Міжнародному конкурсі в м.Ланчіано (Італія), який відбудеться у вересні 2019 року та  Бабінець Микола - Диплом ІІ ступеня.

Гордимося нашими віртуозами!

Вітаємо та бажаємо творчих успіхів хлопцям разом із їх викладачем Іваном Афтаназів.