Зимова першість Ходорівщини з міні-футболу на честь Героїв Майдану відбулася на новому майданчику зі штучним покриттям. Переможець - ФК «Ходорів»!

Дата: 11.03.2019 15:44

Стартувала зимова першість Ходорівщини з міні-футболу на честь Героїв Майдану 10 лютого.і завершилася 03 березня. Цьогоріч до участі в змаганні заявились 8 команд: «Козак» (Загірочко), ФК «Троянда» Ходорів, ФК «Ходорів», ФК «Піддністряни», «Дністер» Кам’яне, «Зоря» Сугрів, «Фенікс», «Селтік» Команди зіграли по круговій схемі в одне коло. Підсумки гру­пового етапу:1_ФК «Ходорів»- 18 очок (різниця м'ячів 48-13), 2_«Селтік»  - 18 (35-10), 3_«Козак» Загірочко – 18 (35-13), 4_ ФК«Троянда» Ходорів - 12, 5_«Фенікс» — 7, 6_«Дністер» Кам’яне – 7, 7_ ФК «Піддністряни» - 3, 8_«Зоря» Сугрів – 0.

За підсумками групового турніру перші 4 колективи вийшли у наступний етап змагань – Фінал чотирьох  який відбувся  3 березня.

В фіналі чотирьох команди зіграли по круговій схемі в одне коло. Дві команди з Ходорова виграли в Загірочка і Селтіка, а між собою зіграли в результативну, бойову нічию 3-3, по різниці забитих і пропущених м’ячів переможцями турніру стала команда ФК Ходорів, яка випередила свого противника з різницею в один м’яч +8, а в Троянди +7, минулорічні чемпіони «Козак» Загірочко були того року третіми.

Всі чотири команди-учасниці фіналу на­городжені кубками, гравці команд - призерів - медалями відповідного ґатунку. Пам'ятними призами від­значено кращих: воротаря Михайло Гнатів (Ходорів), нападника Андрій Борик –  20 м’ячів (Троянда) і Мисак Микола Ходорів також 20 м’ячів,  кращого гравця Хома Ігор (Селтік) 19 м’ячів, арбітрів Володимира Коника (Хо­дорів), Богдан Вахула (Ходорів).