З міського бюджету виділено кошти у сумі 109 тис.грн. на придбання житла учаснику АТО

Дата: 11.03.2019 15:43

Депутати Ходорівської міської ради прийняли рішення про надання  субвенції Жидачівському районному бюджету для придбання житла учаснику бойових дій Бартківу Олегу Володимировичу на умовах співфінансування у розмірі 25 % від загальної вартості майна, а саме: 109 000,00 грн.

Кошти спрямовані в рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки у Львівської області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018–2020 роки».

Контроль за виконанням рішення покладено на голову постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансової політики Олега Деляновського.