Людина  – не товар! В Ходорові  Центр "Жіночі перспективи" ділився досвідом щодо ризиків потрапляння у сучасне рабство

Дата: 04.03.2019 14:34

За сприянням громадської організації Центр "Жіночі перспективи" в Палаці культури відбувся семінар за участю старост та діловодів старостинських округів, працівників  Територіального центру соціального обслуговування, практичних психологів, працівників освіти та культури.

Керівник проекту Олена Кальбус розповіла про стан проблеми торгівлі людьми, види допомоги, які гарантує держава даній категорії громадян та винесла на обговорення створення мультидисциплінарної групи фахівців для подальшої роботи.

Підводячи підсумки роботи семінару, присутні акцентували увагу на необхідності проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи на місцях з питань протидії торгівлі людьми, а також надання допомоги особам, які постраждали внаслідок цього явища.

Захід відбувся в рамках проекту «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, у Львівській області».