Вводиться в дію Публічний договір на вивезення твердих побутових відходів з господарств жителів Ходорівської міської ОТГ

Дата: 01.03.2019 16:13

Шановні жителі

Ходорівської міської об’єднаної

територіальної громади!

Повідомляємо, що відповідно до частини другої статті 35-1 Закону України “Про відходи” власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послух.

До джерел утворення побутових відходів стаття 1 вказаного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

На території Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади вводиться в дію Публічний договір на вивезення твердих побутових відходів з господарств жителів Ходорівської міської ОТГ виконавцем послуг –комунальним підприємством “Ходорівське управління комунального господарства”.

З моменту набуття чинності Договору кожний власник домогосподарства повинен буде користуватись цією послугою без підписання окремого договору і оплачувати її повністю чи частково, скориставшись пільгами або оформивши субсидію.

Відповіді на питання, що виникають з цього приводу можна отримати:

• подзвонивши на номер телефону (0239) 53-820;
  • надіславши своє питання на е-mail: hanna0410@ukr.net;
  • особисто звернувшись до КП “Ходорівське УКГ” за адресою:  м. Ходорів, вул. І. Гонти, 2.

ЗАВАНТАЖИТИ ТЕКСТ ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ

ЗАВАНТАЖИТИ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ