В Загірочківському старостинському окрузі  проведено  обговорення перспективного плану розвитку територій  на 2019-2020 роки

Дата: 01.03.2019 15:31

За участю  представників  Ходорівської міської ради, Жидачівської РДА та старост старостинських округів  продовжується робота  по обговорення перспектив розвитку громади на 2019-2020 роки.

На даний час вже відбулися зустрічі в 10 старостинських округах, в яких брали участь мешканці 39 сільських населених пунктів.

28 лютого відбулася зустріч з мешканцями сіл Загірочко та Добрівляни Загірочківського старостинського округу.

Серед пропозицій, які вони запропонували вирішити першочергово: транспортне сполучення сіл з м.Ходорів;  в с.Загірочко: ремонт даху та заміна вікон в школі, ремонт даху та  підлоги в народному домі; в с.Добрівляни: ремонт даху та кімнати директора в народному домі, ремонт моста. Крім цього, порушувалися питання ремонту доріг, вивезення ТПВ,  сприяння щодо встановлення терміналу для оплати комунальних послуг.

Позитивно жителі відгукувалися про облаштування вуличного освітлення в двох селах. Загальна вартість даних робіт склала 852 тисячі гривень.