Дочірнє підприємство «Водоканал» повідомляє

Дата: 01.03.2019 12:17

Дочірнє підприємство «Водоканал» повідомляє  абонентів   водопостачання та водовідведення про те, що згідно  рішення виконкому Ходорівської міської ради  №  35  від 28.02.2019р.  «Щодо коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення», керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Постановою КМУ «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги № 869 від 01.06.2011р. (із змінами та доповненнями)   тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення з  16.03.2019р.  становитимуть:

1.Для населення:

Водопостачання по лічильнику 1м куб. -  15,51 грн.

Водовідведення по лічильнику 1м куб.  -  9,34 грн.

Населення буде проводити оплату за послуги водопостачання та водовідведення   по діючому тарифу:

Водопостачання по лічильнику  1м куб. -  12,22 грн.

Водовідведення по лічильнику   1м куб.  -  6,26 грн.

Різницю в тарифах  для  населення  по  водопостачанню в розмірі  3,29 грн.   за 1м куб.  та по  водовідведенню у розмірі  3,08  грн. за 1м куб.  буде відшкодовуватися Ходорівською міською радою.

2. Для підприємств, установ та організацій, які повністю або частково фінансуються за рахунок бюджетних коштів із врахуванням ПДВ за 1 м.куб:

Водопостачання по лічильнику  1м куб.          -  48,78 грн.

Водовідведення  по лічильнику  1 м куб.        -   22,08 грн.

3. Для інших споживачів, підприємств, приватних підприємств та фізичних осіб-підприємців із врахуванням ПДВ за 1 м.куб.:

Водопостачання по лічильнику  1м куб.         -   51,32 грн.

Водовідведення  по лічильнику  1 м куб.       -   31,07 грн.

Адміністрація  ДП «Водоканал»