Маєте справу з пестицидами та агрохімікатами? Ця інформація для вас!

Дата: 27.02.2019 12:49

Урожай сільськогосподарських культур,крім використання районованих сортів та впровадження передової агротехніки,значною мірою залежить від того,наскільки вони забезпечені поживними речовинами та правильного захисту від шкідників хвороб і бур”янів протягом вегетаційного періоду. Ефективність застосування засобів захисту рослин залежить від рівня кваліфікації спеціалістів,їх знання по застосуванню сучасних засобів захисту рослин.

Відповідно до Закону України “Про захист рослин” ст.16,17,Закону України “Про пестициди і агрохімікати”ст.11 особи, які виконують роботи по транспортуванню,зберіганню, застосуванню,торгівлею  пестицидами  і агрохімікатами зобов”язні пройти навчання з видачею допусків і посвідчень. Навчання безкоштовне. Керівники господарств,підприємств і організацій, фермери,а також працівники,які займаються торгівлею пестицидами зобов”язані визначити контингент працівників ,які мають пройти навчання і подати відповідні заяви і списки,а також копії медоглядів.

За  додатковою інформацією звертатись в відділ прогнозування,фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області за адресою:м.Жидачів,вул.Залізнична,7А, контактний телефон 0972691518.