Не своє – не шкода?! В місті  невідомі знищили  кладку через річку Луг

Дата: 27.02.2019 10:14

Невідомі зловмисники вкотре здійснили черговий акт вандалізму: в місті Ходорові  на вулиці Зарічній  зруйнували кладку через річку Луг,   яку  збудували  своїми силами жителі  даної вулиці. Сталося це вночі 25 лютого.

Що керує в такому випадку людиною? Ненависть до оточуючих, відчуття нереалізованості себе в цьому світі, задоволення від своїх диких дій?!

А люди, які робили цю кладку на даний час  не мають можливості скористатися коротким шляхом  до  центру міста, вранці не змогли вчасно потрапити на роботу, дехто запізнився на поїзд.

Мешканці мають певні здогадки про зловмисника.

Поодинокі прояви вандалізму в місті зазвичай не набирають широкого розголосу, однак створюють досить некомфортне середовище. І в цьому плані дрібницями вже не здаються.

Вандали навмисно руйнують місто, знищують об’єкти благоустрою та наносять фінансові збитки громаді і живуть, на жаль, за принципом: «Не своє – не шкода».