Ходорівська міська територіальна громада
Львівської області

Підсумки роботи Ходорівської ОТГ за 2018 рік підведено!

Дата: 26.02.2019 16:49
Кількість переглядів: 1492

Фото без опису

Міський голова Олег Коцовський підвів підсумки роботи Ходорівської об’єднаної територіальної громади за 2018 рік. Під час ХХІХ сесії міської ради, яка відбулася  21 лютого, він розповів про те, як жила і працювала об’єднана територіальна громада протягом року і наголосив, що все, що зроблено за звітний період, є результатом колективної роботи депутатського корпусу, виконавчого комітету, старост, виконавчого апарату, співпраці з народним депутатом Андрієм Котом, обласними, районними, державними структурами, громадським активом мешканців громади.

Як зазначив Олег Теодорович: «Весь цей час  це - час впевнених змін. Потрохи, по крупинках, але зміни починаються. Адже в центрі уваги реформи децентралізації – людина. А вона потребує надання якісних послуг – медичних, освітніх, адміністративних, комунальних, культурних.

Тому діяльність нашої громади максимально спрямована на досягнення мети, щоб забезпечити на належному рівні дані послуги».

Голова  на кілька хвилин повернувся до 2015 року  і нагадав присутнім про  про історію створення громади, а потім детально ознайомив всіх із здобутками  у різних галузях та сферах протягом року.

Доповідь була наповнена цікавими діаграмами, таблицями, фотографіями, які демонструвалися на мультимедійному проекторі.

Голова Жидачівської районної ради І.Кос, який був присутній на сесійному засіданні, зазначив: «Сьогодні не повинно бути дискусій про те, чи потрібна децентралізація. Адже цифри говорять, що території, які пішли на децентралізацію, отримали в 1,5 - 2 рази більше фінансового ресурсу, ніж ті території, які не об’єднались. Відбуваються суттєві зміни в законодавстві, які дають певні переваги ОТГ. Є дуже серйозне покращення у бюджетній сфері щодо фінансування саме ОТГ. Держава дає громаді більші фінансові можливості, що є правильним. Перевага є ще й в тому, що мережа надання послуг наближається до території конкретного населеного пункту і, таким чином, послуги для жителів об’єднаної території стають доступнішими». Він підтвердив, що поряд із труднощами, є великий потенціал ОТГ, адже перевагою залишається те, що громада сама приймає рішення.

На завершення міський голова зазначив: «Я намагався у своєму виступі детально підвести підсумки  у кожній галузі, розповісти Вам про те, як жила і працювала громада.

Попри всі позитивні зміни є і недоліки, яких ми ніколи не приховуємо, а загострюємо на них увагу. Бо це  означає, що нам є над чим працювати і до чого прагнути.

Дякую всім, хто конкретними справами допомагає розбудовувати нашу громаду.   Від мрії до реальності - праця. Долучайтеся до змін через справи, адже ми завжди налаштовані на плідну співпрацю та діалог.

Є минуле, яке треба шанувати і пам'ятати і є майбутнє, яке потребує спільного будівництва.

 Ключ до змін — у діях кожного з нас!»

Звіт про підсумки роботи Ходорівської об’єднаної територіальної громади за 2018 рік буде опублікований в газеті «Ходорівщина», а відвідувачі офіційного сайту будуть мати можливість періодично детально  ознайомлюватися з інформацією в розрізі кожної галузі чи напрямку роботи  в рубриці «Новини».

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи впливатиме децентралізація влади на покращення соціально-економічного розвитку міста?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень