Більше 400 мешканців громади отримали допомогу від народного депутата Андрія Кота

Дата: 26.02.2019 16:45

Одинокі громадяни похилого віку, інваліди та сім'ї,  які перебувають в складних життєвих умовах,  постійно відчувають  увагу і турботу до себе з боку працівників територіального центру соціального обслуговування.

Цього тижня соціальні працівники завітали до них , щоб поспілкуватися та передати  продуктові набори.

Допомогу отримали  127 одиноких людей  похилого віку та особи з інвалідністю,  279 одиноких  пенсіонерів,  20 сімей,  які перебувають в складних життєвих обставинах.

Мешканці Ходорівської ОТГ, до яких завітали соціальні працівники та керівництво комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ходорівської міської ради висловлюють народному депутату А.Коту  щиру подяку за підтримку , турботу та розуміння. Адже така допомога не лише заощадить бюджет цих людей, але й залишить у них відчуття впевненості в тому, що вони не залишились наодинці зі своїми проблемами.