Професійно про протидію торгівлі людьми

Дата: 25.02.2019 15:41

27 лютого 2019 р. об 11.00 год.  в Палаці культури (м.Ходорів, вул.Грушевського,29) відбудеться нарада щодо питання протидії торгівлі людьми. Даний захід організовує громадська організація «Центр «Жіночі перспективи» в межах реалізації проекту “Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, у Львівській області” спільно з КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ходорівської міської ради Львівської області.

Організатори запрошують до участі представників державних установ у сфері освіти, соціальної політики, охорони здоров'я, культури, представників правоохоронних органів, місцевих громадських організацій,  старост старостинських округів.

Центр “Жіночі перспективи” впроваджує проект спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ, торгівлі й розвитку Канади (DFATD) та Міністерства закордонних справ Норвегії.