Панахида, тиха акція «Ангели пам’яті» та вечір-реквієм…В Ходорові вшановували Героїв «Небесної Сотні»

Дата: 22.02.2019 22:49

П’ять років тому величезна кількість людських жертв змусила здригнутись українців та вивести їх сну.  Ми досі прощаємось із загиблими… Безкінечний список тих, хто помер за нашу свободу. Наймолодшому було 17, найстаршому – 83. Усі віддано вірили в те, що можуть на краще змінити долю країни. І віддали заради цієї мети найдорожче – життя.

«Небесна сотня» –  так називають тих, хто загинув на Майдані. Міцним обручем горе стискає душу і серце навіть тих, хто особисто не був знайомий з ними. І не сила уявити, що твориться у душі близьких, коханих, родини.

5 років немає з нами Романа Точина …Пам’ятаємо…сумуємо…