Зустрічі із мешканцями  сіл Отиневицького та Вибранівського старостинських округів

Дата: 22.02.2019 22:37

Під час зустрічі в селах Отиневицького старостинського округу  мешканці позитивно оцінили: встановлення вуличного освітлення, автобусних зупинок, поглиблення та очистку ровів у с. Городищенське, футбольне поле зі штучним покриттям в Дулібах, адже  село славиться своїми давніми футбольними традиціями.

Серед ключових проблем називали ремонт доріг, забезпечення централізованого каналізування,  капітальний ремонт Народного дому в с. Городищенське, завершення освітлення вулиць в с. Отиневичі та Городищенське,  енергозберігаючі заходи в школі с. Отиневичі, встановлення бруківки на подвір’ї школи, ремонт  Народного дому в с.Дуліби, ремонту котельні місцевої школи.

У селах Вибранівського старостинського округу місцеві мешканці порушували проблеми ремонту дороги Вибранівка – Отиневичі, забезпечення належного транспортниго зв’язку із центром ОТГ та райцентром, організації вивезення твердих побутових відходів, ремонту приміщення Народного дому в с. Чижичі.

Позитивно оцінюють люди великий об’єм роботи, проведений за короткий час існування ОТГ: облаштування вуличного освітлення, перекрито дах Народного дому в с. Вибранівка, облаштовано автобусні зупинки, утеплено фасад школи в с. Вибранівка, проведено благоустрій території цього навчального закладу, облаштовано Народний дім у с. Борусів, проведено ремонт приміщення адмінбудинку в с. Бринці-Церковні (в даному  приміщенні буде  розміщуватися  амбулаторія загальної практики сімейної медицини).