Мешканці Ходорівської громади на прийом до лікаря можуть записатися он-лайн

Дата: 17.02.2019 23:15

Фото без описуАдміністрація комунального некомерційного підприємства «Ходорівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» повідомляє, що на даний час можна записуватись на прийом до лікаря он-лайн через систему ASKEP.NET, попередньо зареєструвавшись на сайті.

Записатись на прийом до лікаря через систему Askep.net –це означає завжди мати при собі свою електронну медичну картку з історією діагнозів та призначеним лікуванням. Домашній комп'ютер, планшет, мобільний телефон...
Достатньо лише ввести логін та пароль і ви в системі. І Електронна Медична Картка пацієнта це вже "musthave".

Для тих,  хто хоче записувати на прийом дітей  треба створити їм окремий профіль. Тоді лікар бачить інформацію про запис на прийом дитини. Дитина  має окремий профіль з своєю медичною історією, а батьки мають можливість не виходячи з дому  створити самостійно декларацію з лікарем на дитину.

За аналогічним принципом можна створювати профілі дідусям/бабусям та іншим родичам, що не мають телефону чи е-мейлу для самостійної реєстрації в системі.