Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Дата: 15.02.2019 09:50

Дата виведення військ з Афганістану – 15 лютого – стала Днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. У 30-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів.

Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. Дякуємо вам  за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність. Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, успіхів у праці та добробуту в родинах.

І хоча кожен рік  все далі віддаляє нас від історії вогняних років афганської війни, але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги та  приклади мужності і вірності військовому обов’язку.

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, але виконали  свій військовий обов’язок. Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся  додому…