ДП "Водоканал" інформує!

Дата: 11.02.2019 09:35

ДП «Водоканал» планує провести коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Інформація  про скоригованні тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення буде розміщена з 19.02.2019 р.  на дошці оголошень м. Ходорова, на стенді абонентського відділу ДП «Водоканал» та на сайті Ходорівської міської ради.

Зауваження і пропозиції від юридичних та фізичних осіб приймаються протягом 7 календарних днів з часу опублікування інформації в письмовій формі за адресою:

81750,Львівська обл., Жидачівський р-н, м.Ходорів вул. Грушевського,38;   факсом: (0239) 53-331  та електронною поштою за адресою : otg@hodorivska-gromada.gov.ua  Ходорівська міська рада;

81750, Львівська обл.,Жидачівський  р-н,  м.Ходорів, вул.Гонти,2,тел.: 53-833 ДП «Водоканал».