МЕШКАНЦІ СІЛ БОРТНИКІВСЬКРОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ

Дата: 07.02.2019 15:43

Представники Ходорівської ОТГ  Марія Гавінська, секретар ради,  Анастасія Батирняк, заступник міського голови та Іванна Глушко, начальник відділу фінансів, разом із заступником голови Жидачівської РДА Вірою Корецькою здійснили робочу поїздку до Бортниківського старостинського округу.

Під час поїздки було  організовано зустріч із старостою Ольгою Гурдею та мешканцями сіл з метою  обговорення перспективного плану розвитку сіл на 2019-2021 роки.  Під час зустрічі  у с. Демидів було порушено питання про  знищення борщівника Сосновського, який масово поширюється у навколишніх селах, вуличного освітлення сіл Молотів та Букавина, ремонту доріг, облаштування дитячого майданчика в с. Букавина та відсутність    транспортного зв’язку із центром громади – м. Ходоровом.

В зустрічі брала участь депутат Ходорівської міської ради Оксана Шаран.

Позитивно  мешканці оцінили роботу ОТГ по облаштуванню вуличного  освітлення сіл Бортники та Демидів, ремонт Народного дому (реконструкція системи опалення), відкриття ФАПу в  с. Букавина, надання фінансової допомоги на придбання будівельних матеріалів для храмів старостинського округу.

Серед пріоритетних завдань на наступний рік: встановлення дитячого майданчика в селах Демидів та .Букавина, організація вивозу ТПВ, облаштування спортивного майданчика із штучним покриттям в селі Бортники та вуличного освітлення в селі Молотів.