І понеслась коляда дзвінкою луною у храмі села Чорний Острів

Дата: 06.02.2019 08:43

3 лютого в храмі Успіння Пресвятої Богородиці с.Чорний Острів Чорноострівського  старостинського  округу  відбулось справжнє свято коляди –  ІІІ фестиваль «Велика коляда Ходорівського краю», на яке завітали вокальні колективи з різних куточків нашої громади. Початок фестивалю благословили: адміністратор місцевої парафії о.Тарас Лукачик та адміністратор парафії Преображення Господнього с.Бориничі о.Григорій Балацький.

Слухаючи різноманітні коляди у яких оспівувалось народження Ісусика, серця всіх присутніх наповнювались радістю, світлом, добром та любов’ю.

Участь у різдвяному дійстві, яке засвідчило про закінчення відзначення свят зимового циклу в Ходорівській ОТГ, взяли учасники від малого до великого:

Ольга Пиж, Софія Семків, Василина Кравець та Марта Потопляк – учні Чорноострівської філії класу бандури Ходорівської дитячої школи мистецтв ім..Б.-Ю.Янівського,  хорові колективи Народних домів с.Чорний Острів,  с.Бориничі, с.Отиневичі, вокальні ансамблі  Народних домів  с.Бринці-Загірні, с.Городищенське, с.Добрівляни, с.Дев’ятники, вокальний квартет  (с.Городище), Народні аматорські фольклорні колективи та ансамблі «Юшківчанка» (с.Юшківці), «Любисток» (с.Новосільці), «Барвінок» (с.Грусятичі), «Діброва» (м.Ходорів), «Горлиця» (с.Сугрів), «Ромашка» (м.Ходорів).

Із привітальними словами до всіх присутніх звернулися староста Чорноострівського округу Мар’яна Швець. заступник міського голови Ольга Мельник, керівник відділу культури Христина Вівчар.

На завершення фестивалю всі спільно заколядували Бог Предвічний народився…