Концерт народного артиста України Богдана Сташківа в Ходорові на Йордан – це вже традиція!

Дата: 22.01.2019 11:51

Різдвяні свята гуртують українців морально і духовно, адже всі разом колядуємо, щедруємо, посіваємо…Шануємо свої традиції! А в Ходорові вже стало традицією кожного року на Йордан насолоджуватися  мелодійною українською піснею у виконанні народного артиста України Богдана Сташківа у міському Палаці культури.

Народний артист України  виконав свої найпопулярніші та найвідоміші пісні, звучали пісні у виконанні заслужених артисток України Олесі Пасічняк та Алли Івашиної. Харизматичний письменник-гуморист, заслужений артист України Богдан Савчук розважав глядачів дотепними українськими гуморесками.

Голова об?єднаної територіальної громади Олег Коцовський подякував народному артисту за чудовий концерт,  всі глядачі вшанували  присутніх воїнів АТО оплесками.

Живе виконання та дружня атмосфера залишили в кожного приємний спогад.