З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2019 08:00

Дорогі земляки!

22 січня 1919 року увійшло в життя українців,  як вагоме національне свято – День Соборності України. 100 років тому було проголошено Акт злуки, що  об’єднав український народ – Схід та Захід, розділений історією та кордонами інших держав.

День Соборності – свято єдності нації, яке дає усвідомлення, що кожен українець – невід’ємна частина вільної, незалежної, суверенної держави, визнаної світовою спільнотою. Кожен з нас несе велику відповідальність за збереження цих найбільших цінностей країни.

На долю нашої країни випало немало труднощів і  нині схід країни  палає у вогні ворога. Проте я впевнений, що спільними зусиллями, лише в єдності наших дій та соборності душ, ми зможемо відбудувати вільну та демократичну, істинно незалежну державу. Жодна сила не зламає міцну духом націю!

У цей святковий день бажаю всім здоров'я і натхнення, добробуту і злагоди, життєвої енергії та успіхів у роботі!

Особлива подяка – нашим воїнам, які на війні захищають соборну Україну.

Кожен день розлуки, яким би важким він не був, все таки наближає нас до неминучої перемоги!

Слава Україні – єдиній, соборній, неподільній!

З повагою голова

Ходорівської об’єднаної територіальної громади                                                         Олег КОЦОВСЬКИЙ