Народний часопис «Ходорівщина» реформовано

Дата: 16.01.2019 10:49

2018-ий  рік був  останнім із трьох років, відведених на реформу державних та комунальних друкованих ЗМІ, згідно з якою видання не повинні бути  державної або комунальної форми власності, а переформатуватися  та працювати в нових ринкових  умовах.

Не виняток,  і народний часопис «Ходорівщина», засновником якого була Ходорівська міська рада.

На виконання вимог Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» міською радою у вересні 2018  року прийнято рішення про вихід зі складу засновника часопису.

Протягом двох місяців працювала ліквідаційна комісія і в грудні депутати повернулися до розгляду даного питання та затвердили передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів  засобу масової інформації народного  часопису «Ходорівщина».

Тепер висвітлення роботи міської ради (публікація офіційних документів та іншої публічної інформації) буде забезпечуватися  на засадах договору, укладеного з редакцією реформованого засобу масової інформації.

14 січня 2019 року вийшов перший номер  часопису. Засновником ТзОВ «Народний часопис «Ходорівщина» є трудовий колектив, а директором Ольга Карачевська-Герман.

Ходорівська міська рада бажає трудовому колективу успішної праці на ринку друкованих медіа.