ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИЯВЛЕННЯ ТА ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК БЕЗХАЗЯЙНОГО МАЙНА

Дата: 15.01.2019 09:24

Виконавчий комітет Ходорівської міської ради повідомляє, що відповідно до рішення сесії Ходорівської міської ради № 2191 від 15 листопада 2018року та у відповідності до витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття  на облік безхазяйного нерухомого майна, 10.01.2019 року було взято на облік безхазяйне нерухоме майно, а саме:

• Житловий будинок загальною площею 23,39 кв.м., який розташований за адресою: Україна, 81750, Львівська область, Жидачівський район, місто Ходорів, площа Злуки, будинок 15.

Прохання можливих власників зазначеного майна протягом року з дня взяття на облік звернутися з підтверджуючими правовими документами до виконавчого комітету Ходорівської міської ради за адресою: Львівська область, Жидачівський район, м. Ходорів, вул. Грушевського,38, Ходорівська міська рада.

Ходорівської міської ради