В Ходорівській ОТГ доповнено  перелік повноважень старости

Дата: 09.01.2019 16:52

З метою покращення якості надання адміністративних та соціальних послуг населенню громади до Положення про старосту старостинського округу Ходорівської об’єднаної територіальної громади депутатами міської ради внесено зміни. До підрозділу  IV «Обов’язки старости» додано перелік повноважень щодо забезпечення та організації заходів по виявленню дітей, що проживають на території старостинського округу та перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які залишилися без батьківського піклування, випадків жорстокого поводження з ними, виникнення безпосередньої загрози їх життю або здоров’ю,  та надання таким дітям допомоги в межах повноважень та своєчасного інформування  про них відповідних служб  соціального захисту. Також старости зобов’язані вести облік осіб, які потребують соціального захисту перебувають у складних життєвих обставинах та  брати участь спільно з уповноваженими органами у проведенні перевірок умов проживання і виховання дітей у сім’ях опікунів, піклувальників.

Контроль за виконанням даного рішення покладено на комісію з питань роботи ради, законності, інформаційної політики та боротьби з корупцією (голова комісії Олег Бончинський).