В новому році  – з новим бюджетом у сумі 157 млн.гривень

Дата: 09.01.2019 15:03

Грудневі дні для більшості з нас наповнені приємним очікування свят, вихідних, перепочинку у родинному колі, проте у місцевому самоврядуванні це час підсумків і нових планів, адже формуються майбутні бюджети громад, а від їх спроможності визначаються пріоритети в роботі на наступний рік.

Так і в Ходорівській ОТГ перша половина грудня пройшла  в активній підготовці проекту бюджету громади на 2019 рік. А це і бюджетні слухання, і обговорення пропозицій кожного старости, і розгляд проекту бюджету на засіданнях профільних депутатських комісій, і схвалення проекту бюджету виконкомом міської ради.

А вже 18 грудня 2018 року на черговому засіданні сесії міської ради депутати одноголосно (26 голосів) затвердили бюджет Ходорівської ОТГ на 2019 рік.

Відповідно до прийнятого рішення визначено на 2019 рік доходи міського бюджету в сумі 157 288 800,0 грн., у тому числі доходи загального фонду бюджету – 155 571 100,0 грн. , доходи  спеціального фонду бюджету  -  1 717 700,0 грн.