В обласному флешмобі «Я годую птахів» нові учасники від нашої громади

Дата: 27.12.2018 16:59

Флешмоб «Я годую птахів», який в черговий раз проводить Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА, набирає обертів. Представники нашої громади беруть активну участь у даному флешмобі. Цього тижня від нашої громади два нових учасники – дитячий садочок «Вишеньки» (м.Ходорів) та маленька мешканка с.Вовчатичі Юліана Жовта.

Нагадуємо, що вже третій тиждень поспіль проводиться флешмоб в підтримку птахів. З умовами його проведення можна ознайомитися на сайті Департаменту. Зимовий період є важким для пернатих у пошуку їжі та потребує нашої допомоги. Раді, що стільки охочих підтримує цю ініціативу та радо допомагає пташкам.