A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ходорівська міська територіальна громада
Львівської області

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади.

Дата: 27.12.2018 15:57
Кількість переглядів: 841

 

 

Додаток 4

до рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради 

від 18.12.2018 року № 317

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг

з вивезення твердих побутових відходів на території

Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади

 

   Відповідно до вимог підпункту 6 пункту “а”  частини першої статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  статті 35-1 Закону України “Про відходи”, Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070 “Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів”, Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрі України від 16 листопада 2011 року № 1173 “Питання надання послуг з вивезення побутових відходів”, керуючись рішенням XXVI сесії VIII-го скликання Ходорівської міської  ради від 27 вересня 2018 року № 2141 “Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади”, з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами, визначення виконавця даних послуг на території об’єднаної територіальної громади, виконавчий комітет Ходорівської міської ради оголошує конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади (далі - конкурс).

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

   Виконавчий комітет Ходорівської міської ради, юридична адреса: 81750, Україна, Львівська область, Жидачівський район, місто Ходорів, вулиця Грушевського,38.

 2. Підстава для проведення конкурсу

  Порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджений постановою Кабінету Міністрі України від 16 листопада 2011 року № 1173 “Питання надання послуг з вивезення побутових відходів”, рішення XXVI сесії VIII-го скликання Ходорівської міської  ради від 27 вересня 2018 року № 2141  “Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади”.

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів

  Місце проведення конкурсу: 81750, Львівська область, Жидачівський район, місто Ходорів, вул.Грушевського,38.

   Дата і час проведення конкурсу:   30.01.2019 року, 11год. 00 хв.   

   Голова конкурсної комісії Батирняк Анастасія Петрівна, заступник міського голови, тел. (239) 53-731.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

4.1. Суб'єкти господарювання, установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з твердими побутовими відходами.

4.2. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові, на підприємствах, в установах, організаціях на території Ходорівської об’єднаної територіальної громади.

   Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

4.3. Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів (розрахунки економічно обґрунтованих планових витрат для формування тарифу на послуги з вивезення твердих, великогабаритних, ремонтних побутових відходів), визначена  відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2006 року №1010 (із змінами) для населення, бюджетних установ,  інших споживачів.

4.4. Розроблений графік вивезення твердих побутових відходів.

4.5. Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів не менше 3-х (трьох) років.

4.6. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, достатній для надання послуг з збирання та вивезення твердих побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

4.7. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів: розміри та межі певної території та перелік розміщених у зазначених межах об'єктів  утворення побутових відходів, середня відстань до об'єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження

   Послуги з вивезення твердих побутових відходів повинні надаватися в межах території Ходорівської об’єднаної територіальної громади, площа якої становить 33147 га (331,4 км.кв.).

   Середня відстань вивезення твердих побутових відходів на полігон для складування твердих  побутових відходів на території Ходорівської міської ради (за межами населеного пункту с. Жирова) становить 17 км.

   Послуги надаються у межах населених пунктів:

м.Ходорів, с.Березина, с.Бориничі, с.Бородчиці, с.Бортники, с.Борусів, с.Бринці-Загірні,  с.Бринці-Церковні,  с.Букавина,  с.Вербиця,  с.Вибранівка,  с.Вовчатичі, с.Голдовичі, с.Городище, с.Городищенське, с.Грусятичі, с.Дев'ятники, с.Демидів, с.Добрівляни, с.Дроховичі, с.Дуліби, с.Жирова, с.Загірочко, с.Заліски, с.Калинівка, с.Кам'яне, с.Ліщини, с.Лучани, с.Молодинче, с.Молотів, с.Новосільці, с.Отиневичі, с.Піддністряни,  с.Підліски,   с.Рудківці,  с.Садки,  с.Сугрів,   с.Черемхів,  с.Чижичі,

с.Чорний Острів, с.Юшківці, с.Ятвяги.

   Строк надання послуг з вивезення твердих побутових відходів: не менш як 5 років, а у разі, коли в конкурсі взяв участь тільки один учасник і його пропозицію не було відхилено – 12 місяців.

6. Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення

   Багатоквартирні житлові будинки:

- загальна кількість будинків - 139;

- кількість мешканців таких будинків - 3870;

- кількість будинків, де створено ОСББ, ЖБК - 4;

- місцезнаходження таких будинків – м.Ходорів, с.Отиневичі, с.Чорний Острів, с.Бортники, с.Жирова, с.Грусятичі, с.Ліщин, с.Дев’ятники, с.Вибранівка;

- балансоутримувач будинків - КП “Ходорівське управління комунального господарства”;

- кількість контейнерних майданчиків - 0;

- кількість контейнерів для збирання твердих побутових відходів об’ємом 1,1м.куб. - 105;

- місцезнаходження контейнерів для збирання твердих побутових відходів - м.Ходорів, с.Отиневичі, с.Чорний Острів, с.Бортники, с.Жирова, с.Грусятичі, с.Ліщин, с.Дев’ятники, с.Вибранівка;

- належність контейнерів (контейнерних майданчиків) - КП “Ходорівське управління комунального господарства” .   

   Одноквартирні житлові будинки(приватний сектор):

- загальна кількість будинків - 9812;

- кількість мешканців таких будинків - 22175;

- місцезнаходження таких будинків – населені пункти Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади;

- кількість контейнерних майданчиків - 0;

- кількість контейнерів для збирання твердих побутових відходів об’ємом 1,1м.куб. - 175;

- місцезнаходження контейнерів для збирання твердих побутових відходів – населені пункти Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади;

- належність контейнерів (контейнерних майданчиків) - КП “Ходорівське управління комунального господарства”.

- під'їзні шляхи – близько 420 км. доріг з твердим покриттям.

Підприємства, установи та організації:

- загальна кількість - 376;

- бюджетні - 141, з них:

- заклади освіти та культури:

заклади дошкільної освіти - 4, заклади загальної середньої освіти - 25,

заклади позашкільної освіти - 3, бібліотеки, музеї, народні доми - 64;

- заклади охорони здоров’я - 29;

- адміністративні установи - 16;

- інші споживачі - 238, з них:

- заклади торгівлі:

промтоварні - 12, продуктові - 180, супермаркети - 1, громадського харчування - 9,  ринки - 2;

- промислові підприємства - 10;

- кредитно-фінансові - 3;

- підприємства зв’язку - 8;

- вокзали - 1;

- кількість контейнерних майданчиків - 0;     

- кількість контейнерів для збирання твердих побутових відходів об’ємом 1,1м.куб. - 35;

- місцезнаходження контейнерів для збирання твердих побутових відходів - населені пункти Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади;

- належність контейнерів (контейнерних майданчиків) - КП “Ходорівське управління комунального господарства”.

7. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами

   Найближчий полігон для складування твердих  побутових відходів знаходиться на території Ходорівської міської ради (за межами населеного пункту с. Жирова).

   Загальна територія полігону складає 1,052га, із яких 50% уже зайнято побутовими відходами. Резервна потужність є недостатньою для передбаченого обсягу побутових відходів і в подальшому відходи необхідно буде перевозити до іншого найближчого об'єкта поводження з ними.

   Утилізувати побутові відходи можливо на інших полігонах при наявності погодження балансоутримувача полігону та органу місцевого самоврядування на прийом побутових відходів.

   Підприємство сортування та перероблення твердих побутових відходів на території громади відсутнє.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

14.1. Способи подання конкурсних пропозицій: особисто або поштою.

14.2. Місце подання конкурсних пропозицій: 81750, Львівська область, Жидачівський район, місто Ходорів, вул.Грушевського,38, Ходорівська міська рада.

14.3. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 28.01.2019 року до 17.00год.

9. Отримання конкурсної документації

   Місце отримання конкурсної документації: Львівська область, Жидачівський район, місто Ходорів, вул.Грушевського,38, виконавчий комітет міської ради.

   Конкурсну документацію можна отримати тільки після подання заявки на участь у конкурсі (зразок заявки додається).

   Конкурсна документація надається особисто представнику або надсилається поштою протягом 3-х робочих днів після подання заявки на участь у конкурсі.

 

 

   Керуючий справами (секретар)

   виконавчого комітету                                                              Л. Абрамів

 

 

 

 

 

Додаток до пункту 9

оголошення про проведення

конкурсу

    

Заявка для отримання конкурсної документації

(ЗРАЗОК)

 

      Вих № ____ від _________

 

 

Голові конкурсної комісії

з визначення виконавця послуг з

вивезення твердих побутових відходів

на території Ходорівської міської

об’єднаної територіальної громади

_____________________________________

    (прізвище, ініціали)

81750, Львівська область, Жидачівський район,

м. Ходорів, вул.Грушевського, 38

 

      ____________________________________________________________________

(повна назва претендента на участь в конкурсі, його місцезнаходження)

має намір брати участь у конкурсі з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади на умовах, визначених організатором конкурсу.

      Просимо надати конкурсну документацію  для участі в конкурсі з вивезення твердих побутових відходів на території Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади.

      Спосіб одержання конкурсної документації ___________________________ .

                           (особисто представником/поштою)

      Про спосіб, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій ознайомлені.

 

      Додатки:

 

 

           

 

    Посада керівника     __________________                      ______________________

                                                  МП                           (підпис)                                                                                   (прізвище, ініціали)

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Що на Вашу думку потрібно перш за все зробити в ОТГ

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь