Святий Миколай завітав у Центр надання адміністративних послуг Ходорівської міської ради

Дата: 21.12.2018 10:56

Його з дитинства кожен знає,
Прихід з надією чекають,
Він подарунки щедрі має,
Всіх з днем святого Миколая!
Нехай минає все погане,
А перешкод в житті не стане,
Щасливі будьте і кохані,
Хай втілюються завжди плани.

В День святого Миколая Центр надання адміністративних послуг Ходорівської міської ради від душі бажає всім світлого щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, неймовірного щастя в житті та вірного кохання, міцного здоров’я і домашнього затишку.

Весь святковий (а для працівників ЦНАПу робочий) день 19 грудня 2018 року в Центрі надання адміністративних послуг Ходорівської міської ради відвідувачів привітно зустрічав святий Миколай. Відвідувачі, які мали бажання, отримали можливість зробити світлини з святим, також всі отримали від Миколая подаруночки.

По завершенні свята святий Миколай подарував солодкі подарунки школярам (Куцах Романна, Куцах Олена, Паздерська Мар’яна, Луців Оксана, Лесюк Юліан, Медюх Юлія, Луців Богдан, Подвадцятник Таня, Лельо Софія, Юревич Марія), які підготували святкові різдвяні витинанки на вікна Центру надання адміністративних послуг Ходорівської міської ради.

З роллю святого Миколая чудово справився Боднар Артем, а всіх непослушних вітав маленький чортик (Ростислав Буняк).