ДФС надаватиме органам місцевого самоврядування інформацію по платниках податків

Дата: 18.12.2018 15:12

У змінах до Податкового кодексу України враховано запропоновані експертами Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні пропозиції щодо надання контролюючими органами інформації органам місцевого самоврядування про суми нарахованих та сплачених податків і зборів, а також податкової заборгованості у розрізі окремих платників.

Зокрема враховано пропозиції експертів щодо надання інформації по всіх податках і зборах, які надходять до відповідного місцевого бюджету (загальнодержавних та місцевих), а не лише по місцевих податках і зборах.

«Контролюючі органи відповідно до Бюджетного кодексу України подають органам місцевого самоврядування у розрізі джерел доходів звітність:

• про суми нарахованих та сплачених, суми податкового боргу та надмірно сплачених до місцевих бюджетів податків і зборів на відповідних територіях – щомісячно, не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним;
  • про суми списаного податкового боргу; розстрочені і відстрочені суми податкового боргу і грошових зобов’язань платників податків; суми наданих податкових пільг, включаючи втрати доходів бюджету від їх надання – щокварталу, не пізніше 25 днів після закінчення звітного кварталу», - визначено законодавчими змінами.

Також передбачається, що вказана звітність надаватиметься контролюючим органом за запитом органу місцевого самоврядування».