Комунікація у сфері культури Ходорівської ОТГ

Дата: 18.12.2018 08:46

Під такою назвою відбувся тематичний семінар для працівників Народних домів та бібліотек нашої громади.  Семінар  дуже цікаво та змістовно провела  радник з питань комунікації Львівського центру розвитку місцевого самоврядування Дарія Зубрицька.

Серед актуальних та вагомих питань були:

• вирішення внутрішніх проблем закладів культури;
  • потреби сучасної молоді та їх задоволення за допомогою налагодження комунікації через впровадження новітніх форм роботи;
  • залучення інвесторів у проведення різноманітних заходів.

Не менш цікавою була практична частина семінару, у якій працівники культури отримали змогу презентувати свої ідеї щодо покращення роботи, залучення всіх верств населення до збереження та примноження української культури.

Участь у семінари брали секретар ради Марія Гавінська та керівник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Христина Вівчар.