Вихованці дитячого садочка «Ставочок» в Грусятичах знову долучилися до флешмобу «Я годую птахів»

Дата: 17.12.2018 15:00

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації  в черговий раз проводить флешмоб «Я годую птахів»,  щоб допомогти птахам у той період, коли їм  складно самостійно знайти їжу. За креативність та проявлену ініціативу учасники отримають заохочувальні подарунки.

Вихованці дитячого садочку «Ставочок» брали участь в минулорічному флешмобі та отримали нагороду. А цього року їм було дуже приємно бачити своє  фото на оголошенні про флешмоб  на сайті Львівської ОДА.

«Птахи взимку бояться не холоду, а голоду. І згадуючи, які позитивні емоції та радісні посмішки були у наших дітей, коли вони отримали нагороду минулого року, ми вирішити цього року спробувати знову», - зазначає завідуюча садочку Ірина Радевич.

Діти, батьки  та працівники садочку ідею підтримали. Годівнички готові, корм в годівничках є,  фото зроблені…

Тепер кожна прогулянка дітей починається з корисного та цікавого: нагодувати пташок!