Як працювати над покращенням регуляторної політики в громадах навчали їх представників на тренінгу

Дата: 06.12.2018 13:34

Протягом 3-4 грудня голови ОТГ, заступники, секретарі рад  і юристи  громад Львівщини вивчали особливості регуляторної політики та сучасні інструменти підвищення ефективності регуляторних актів в громадах. «Управління громадою, це не лише можливості, а й відповідальність. І регуляторна політика тут на чільному місці. Якісна регуляторна політика свідчить про правильні пріоритети, ефективність команди і громади в цілому», - сказала директор Львівського ЦРМС Галина Гречин, вітаючи учасників заходу.

Керівник Львівського регуляторного хабу Тарас Хавунка та експерт із регуляторної політики Віра Недзведська ознайомили учасників із процедурою розробки регуляторних актів, рекомендаціями та застереженнями. Йшлося також і про регуляторний вплив у межах громади.

Від Ходорівської ОТГ участь в тренінгу брали секретар ради Марія Гавінська та юрист Андрій Процак.

На прохання територіальних громад тренінг «Сучасні інструменти регуляторної політики як засіб підвищення добробуту громади» організували у Львівському ЦРМС, створеному за підтримки Програми «ULEAD з Європою» та Мінрегіону України.